Google Uzmanlarından Destek Alın
Google Uzmanlarından Destek Alın

Her gün karşımıza çıkan spamlar, içinden çıkamadığımız ayarlar, adama sonuçlarındaki anlamsız değişmeler, Kısacası saçma sapan bir şekilde her geçen gün interneti çöpe çeviren Google dan biri ile O an çok işetişime geçmek istemişsinizdir. Belki de günlük milyonlarca kişi Google a ulaşabilecek bir telefon numarası var mı diye internetten aramalar yapıyor…

Size bunun çok basit olduğunu söyleyeyim o zaman. (Şimdi Gogole telefon numarasını beklediğini biliyorum.) Ama bedava değil arkadaşlar. Evet Google a ulaşmanın bir bedeli var. Yanlış anlamayın ha ben sizden para felan istemiyorum. Şimdi gelelim Google ile iletişime nasıl geçilir? adım adım anlatayım.

Aylık 5.79 Liraya Google dan Gerçek Kişiler ile Konuşun.

  • Öncelikle one.google.com adresine gidiyoruz ve altık 5,79 TL olan 100 GB depo paketini alıyoruz ve ödemesini yapıyoruz. Ben yıllık almışım, yıllık alımda 57,99 TL oluyor.
  • Sol taraftaki menüden destek sekmesine tıklıyoruz ve dilerseniz canlı sohbet dilerseniz mail ile ileriğime geçip sorunlarımızı anlatıyoruz ve Google dan gerçek insanlar ile iletişime geçmiş oluyoruz. Ayrıca dil sekmesinden hangi dilde yardım almak istiyorsanız O dilden yardım alabilirsiniz.

Peki Google uzmanlarına ulaşmak bu kadar kolay iken bu Google uzmanları ne yapıyor.

Evet Artık Google a ulaştınız ve karşınızda bir insan var ve gerçekten tüm Google servisleri hakkında her konuda destek alacağınızı düşündüğünüzü görüyorum… Ama maalesef oraya Google Uzmanı diye koydukları kişilerin herhangi bir vasfı yok. öylesine sohbetine muhabbetine girip Benimde Google da tanıdığım var diyecekseniz harika. Çünkü bu Google uzmanlarının tek yaptığı şey https://support.google.com dan link paylaşmak.

Evet yanlış duymadınız Google un Uzman sıfatı ile Google One da tanıttığı kişiler sadece Google destekten link paylaşıyorlar. Hem de eğer ciddi bir problem yaşamış ve yardım sayfasını sular seller gibi ezberlediyseniz benim gibi. Bunların verdikleri linklerin de çoğunun alakasız linkler olduğunu göreceksiniz..

Ama Olsun 100 GB Depolama İyidir.

Evet her ne kadar Google destek konusunda bizi Google One da hayal kırıklığına uğratsa da 100 GB vermiş olduğu depolama alanı bu hizmeti almaya değer. Hele de bunu aile hesabı ile 6 kişiye de verdiğimizi düşünürseniz. Gerçekten fevkalade. Ama benim aklımda değişik şeyler var…

Hadi Ülke Ekonomisine Katkıda Bulunalım.

Şimdi Google un bu anlamsız saçma sapan ve neden verdiğini bilmediğim bu hizmetini kendi çıkarlarımız lehinde kullanabiliriz. Mesela orada destekte çalışan arkadaşları tenzih ederek çünkü onlara herhangi bir yetkinin ve ya düzeltmenin verilmeyeceğini de canı gönülden yine bilerek. Bu arkadaşlara desteklere çözüm arayanlara yol göstersin diye support sayfasının linklerini vermelerini söylemişler.

Şimdi Çok kişi bu desteğe baş vurursa, o zaman ne olur Google mecburi istihdam yaratmak zorunda kalır. ve biz ne kadar yüklenirsek Memlekette bir o kadar genç kardeşimiz uluslararası Google bünyesinde işe girer. Gençler içe girince de ekonomi düzelir. Memleket düzelir.

Chat Yapan 40 Yaş Altındaki Kardeşlerim

Size sesleniyorum. Bırakın boş muhabbetleri alın bi Google One, Google uzmanı arkadaşlarımız ile Türkçe dilinde can sıkıntısına sorular sorun muhabbet edin hem kendinizi geliştirirsiniz hem de ülkenin ekonomisine katkı sağlarsınız.

NOT: Ama olsun 100 GB depolama iyidir başlığından sonrasını ironi yapmaya çalıştım. Ama düşündürücü… Yazıya Yorumlarınızı Katmayı ve Ayrıca Paylaşmayı Unutmayın Malum Memleketin iş sorununu çözüyoruz…

Son değişiklik: Haziran 26, 2021

Yazar

Yorumlar

Bir cevap veya yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.